• Zdalne sterowanie

  Element systemu zostały zaprojektowane tak, by zapewnić ci wygodę użytkowania. Dzięki pilotowi zdalnego sterowania możesz w pełni swobodnie, niemal z każdego miejsca w domu, sterować dowolnymi elementami inteligentnego budynku.
  Przyciski bezprzewodowe służą do załączania dowolnych urządzeń - oświetlenia, rolet, ogrzewania itd., oraz pozwalają realizować wiele funkcji dodatkowych (np. wyłącznik główny, przycisk "panika" itp.). Łatwość montażu i demontażu pozwala na dowolne przemieszczanie włączników, co jest szczególnie ważne np. podczas przemeblowania. . Ich unikalna budowa umożliwia montaż na powierzchniach wcześniej niedostępnych (szkło, luksfery) lub tych, na których nie chcemy dokonywać żadnej ingerencji.  .

 • Automatyczne sterowanie oświetleniem

  System inteligentnego domu wyręczy Cię w takich czynnościach życia codziennego,  jak włączanie  i wyłączanie światła przed domem, oświetli drogę z garażu do domu (tzw. trasy świetlne), automatycznie włączy i wyłączy światło w korytarzu, umożliwi sterowanie oświetleniem podczas dłuższej nieobecności w domu (np. w czasie urlopu). System dostosuje też natężenie oświetlenia do panujących warunków – zapewniając komfort użytkowania  w nocy, nad ranem i w południe.

 • Sceny świetlne

  W pomieszczeniu, w którym znajduje się więcej punktów świetlnych (lamp, halogenów, kinkietów itp.), sterowanie oświetleniem może być problematyczne. Inteligentna instalacja pozwoli Ci dostosować oświetlenie do danej sytuacji (spotkanie rodzinne, czytanie książki, odpoczynek, romantyczny wieczór we dwoje). Funkcje te można powiązać ze sterowaniem roletami lub ekranem projektora, np. gdy chcesz obejrzeć swój ulubiony film.

 • Sterowanie roletami

  Automatyka budynkowa pozwala również sterować roletami, które za jednym naciśnięciem przycisku mogą się podnieść lub opuścić (bez konieczności ciągłego trzymania przycisku), wszystkie naraz lub każda z osobna. Rolety mogą automatycznie opuścić się, gdy nasłonecznienie jest duże, z kolei rano otworzą się do połowy nie wpuszczając do sypialni intensywnego światła.

 • Sterowanie bramą/drzwiami garażowymi

  Podjeżdżając pod dom za naciśnięciem jednego przycisku może otworzyć się brama wjazdowa na posesję i drzwi garażowe, a szereg lamp do garażu i domu poprowadzi Cię do celu.

 • Sterowanie ogrzewaniem

  Inteligentny dom ułatwia sterowanie ogrzewaniem. Zachowanie stałej, komfortowej temperatury umożliwi zamontowanie bezprzewodowego termostatu. Określenie różnych stref ogrzewania pozwala na ustawienie różnych wartości temperatur w salonie, w pokoju dziecka czy  w łazience, tak aby idealnie spełnić wymagania Twoje i Twojej rodziny. Lubisz spać przy obniżonej temperaturze? Już nie musisz pamiętać o zakręcaniu kaloryferów na noc. System sam zadba o obniżenie temperatury do wyznaczonego przez Ciebie poziomu, a nad ranem podniesie ją do komfortowej wartości.

 • Sterowanie klimatyzacją/wentylacją

  Automatyczna regulacja ułatwi Ci utrzymywanie odpowiedniej temperatury również w gorące dni. Zastosowanie czujnika jakości powietrza zadba o to, aby niechciane zapachy, jak dym papierosowy, były usuwane z pomieszczenia.

 • Przed domem

  Inteligentny dom to za mało? Steruj markizą na balkonie za pomocą pilota. W momencie, gdy będzie zbyt silny wiatr, sygnał ze stacji pogodowej spowoduje zwinięcie markizy, chroniąc ją przed zniszczeniem.
  Masz piękny ogród? Już nie musisz pamiętać o regularnym podlewaniu Swoich roślin. Możesz delektować się widokiem Swoich kwiatów z werandy, gdy będą automatycznie, według harmonogramu, podlewane.
  Dzięki czujnikowi temperatury i układowi podgrzewania, zima już nie zaskoczy Cię oblodzeniem na schodach wejściowych czy podjeździe do garażu.

 • Sterowanie za pomocą komputera lub przez SMS

  Chciałbyś mieć "podgląd" na działanie swojej instalacji? Możesz włączyć komputer, uruchomić program i zapalić światło na dole domu. Chcesz zobaczyć czy Twoje dzieci zgasiły już światło? Nie ma sprawy, możesz nawet zrobić to za nie. Instalacją można sterować również poprzez Internet i telefon komórkowy. Wystarczy wysłać SMS'a i zapala się światło w ogrodzie. Kolejny i zmienia się temperatura w naszym domu. Masz wszystko pod kontrolą, gdziekolwiek jesteś.