• Ogrzewanie/klimatyzacja

    Inteligentny budynek jest nie tylko komfortowy i bezpieczny, ale pozwoli Ci też zaoszczędzić energię. System automatycznie wyłączy ogrzewanie, gdy będziesz w pracy, a godzinę przed Twoim przyjściem zdąży nagrzać dom do odpowiedniej temperatury. W nocy system umożliwi Ci obniżenie temperatury  do poziomu, który najbardziej Ci odpowiada w trakcie snu. Dzięki temu będziesz spać  komfortowo jednocześnie oszczędzając energię.

  • Zamykanie rolet przy dużym nasłonecznieniu

    W gorące dni, gdy słońce zagląda przez okna silnie nagrzewając wnętrze domu, układ klimatyzacji nie ma łatwego zadania. Aby obniżyć zużycie energii system może zareagować na silne nasłonecznie i zasłonić okna roletami lub markizami, tak aby klimatyzacja mogła bardziej efektywnie schłodzić wnętrze..

  • Kontaktrony, elektrozawór

    Dzięki zastosowaniu kontaktonów (elementów do monitorowania otwarcia drzwi i okien) już nie będziesz na marne grzał/chłodził domu przy otwartych oknach. Elementy te dodatkowo ostrzegą Cię o pozostawionych otwartych oknach przy zamykaniu domu, bez konieczności sprawdzania każdego z nich z osobna.

  •